Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Kurban Bayramı öncesinde Büyükşehir Belediyesi, BUSKİ ve bağlı şirketlerin çalışanlarıyla bayramlaşma etkinliğinde bir araya geldi. Belediye binası yerleşkesinde düzenlenen törende Bozbey, bayramların sevincinin, kaynaşmanın ve birlikte olmanın önemine vurgu yaptı. Kentin her geçen gün büyüdüğünü ve artan sorunlarıyla mücadele ettiğini belirten Bozbey, bu süreçte çalışanların emeği ve alın terinin önemine değindi. Belediyelerin modern ve yaşanabilir kentler oluşturmada kritik rol oynadığını dile getiren Bozbey, Bursa'ya kaliteli, adaletli ve eşitlikçi bir yönetim anlayışı getireceklerini vurguladı.

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (10)

Bozbey, konuşmasında, "Personelimizin mutluluğu ve motivasyonu, sunduğumuz hizmetlerin kalitesini doğrudan etkileyecektir. Bu dönemde ortaya koyacağımız çalışmalarla Bursa'yı daha da güçlü bir geleceğe taşıyacağız" dedi. Bayram sürecinde aileleriyle birlikte huzurlu ve mutlu bir zaman geçirmelerini dileyen Başkan, bayramlaşma töreninde Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve personeliyle bireysel olarak ilgilenerek kestane şekeri ikram etti.

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (9)

Sonrasında BUSKİ Ana Binası'na geçen Bozbey, burada da BUSKİ personeliyle bayramlaşarak, şimdiye kadar sağlanan hizmetler için teşekkür etti ve gelecekte de dayanışma içinde çalışacaklarını belirtti. BUSKİ'nin yüksek kaliteli hizmetler sunabilecek tecrübeye sahip olduğunu vurgulayan Bozbey, "Yaptığımız hizmetlerle Bursalıları memnun edeceğimize olan inancımız tam" dedi.

Başkan Bozbey'in bayramlaşma etkinliği, çalışanlar arasında birlik ve işbirliği ruhunu pekiştirdi.

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (8)

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (7)

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (5)

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (6)

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (4)

Osmangazi'de genç yüzücüler sertifikalarını aldı Osmangazi'de genç yüzücüler sertifikalarını aldı

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (3)

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (2)

Başkan Bozbey, Büyükşehir Ailesiyle Bayramlaştı (1)

Kaynak: HABER MERKEZİ - BÜLTEN