Otomobil yağmur suyu kanalına düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 3 yaralı Otomobil yağmur suyu kanalına düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 3 yaralı

Erkan Aydın, Osmangazi Belediye Başkanı olarak, 10 Temmuz Dünya Hukuk Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Aydın mesajında, şehir hukukunu muhafaza etme, adaletli ve eşit hizmetleri temin etme görevlerinin önemini vurguladı.

Aydın, "Bizler bu prensiplerle faaliyet gösterirken, aynı zamanda hukuksuzluklarla mücadeleyi de esas alıyoruz. Gerçekte her vatandaşın, hukuksuzluklara karşı durma gibi bir sorumluluğu bulunmakta. Ancak bu bazen meşakkatli olabiliyor. Osmangazi Belediyesi olarak biz, üzerimize düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getirme konusunda kararlıyız" dedi.

“En Büyük Hassasiyetimiz Kaçak Yapılar”

Başkan Aydın, kutlama mesajında özellikle kaçak yapılar konusunda gösterdikleri hassasiyeti dile getirdi. "Kaçak yapılarla ilgili taviz vermemiz asla mümkün değil. Bu tür yapıları inşa edenler, yıkılacaklarını da muhakkak bilmelidir. Diğer hukuksuzluklar da mevcut elbette. Hukukun egemen olduğu, insan haklarına ve özgürlüklere saygılı bir dünya umuduyla" ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ