Hollywood Yıldızı Margot Robbie Bebek Bekliyor

Hollywood'un En Çok Arzulanan Kadınlarından Margot Robbie Hamile

Aktrisin yakın çevresinden gelen haberler, Robbie ve eşi Tom Ackerley'nin bebek beklediğini doğruluyor. Daily Mail'e konuşan bir kaynak, haberi duyurdu.

Robbie ve Ackerley, 2013 yılında "Aşk Uğruna" filminin setinde tanıştılar. İki yıl süren bir ilişkiden sonra, 2016 yılında Avustralya'nın Byron Körfezi'nde samimi bir törenle evlendiler.

Robbie, 2016'da Vogue dergisine Ackerley hakkında verdiği röportajda, ilişkisinin beklenmedik olduğunu söyledi: "İlişki fikri bende tiksinti uyandırırdı. Sonra bu başıma geldi. Uzun süredir arkadaştık. Ona her zaman aşıktım. Ama kendime, 'Ah, o da beni asla sevmez. Bunu tuhaflaştırma, Margot. Aptallık etme ve ona ondan hoşlandığını söyleme' dedim. Ve sonra oldu. Bu o kadar mantıklı ki, daha önce hiçbir şey bu kadar mantıklı gelmemişti."

Robbie ve Ackerley'nin Ortak İşleri

Çift, 2014 yılında Robbie'nin de aralarında yer aldığı "Barbie", "I, Tonya" ve "Birds of Prey" gibi birçok filme imza atan yapım şirketi LuckyChap Entertainment'ı kurdu.

Robbie'nin Başarılı Kariyeri

Robbie, "Suicide Squad", "Para Avcısı" ve "Bir Zamanlar... Hollywood'da" gibi filmlerdeki rolleriyle Hollywood'un son yıllardaki en parlak yıldızlarından biri haline geldi. En son "Barbie" filminde başrolde yer aldı.

12 Temmuz 2024 TV Yayın Akışı: Bu Akşam Hangi Diziler Var? 12 Temmuz 2024 TV Yayın Akışı: Bu Akşam Hangi Diziler Var?

Aktrisin yaklaşan projeleri arasında, LuckyChap Entertainment tarafından üretilen "Ocean's 8"in devam filmi "Ocean's Twenty" yer alıyor. Robbie ayrıca, Greta Gerwig'in yönettiği "Barbie" filminin devam filmine geri dönmesi bekleniyor.

Özel Hayatını Gizli Tutan Robbie

Robbie ve Ackerley, özel hayatlarını büyük ölçüde gizli tutuyorlar. Çift, sosyal medya hesaplarını kişisel paylaşımlar için nadiren kullanıyor. Robbie, hamileliğini doğrulamadı ve henüz bebeğinin cinsiyeti veya doğum tarihiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Robbie'nin hamilelik haberi, hayranları ve eğlence dünyasındaki meslektaşları tarafından heyecanla karşılandı. Aktrisin hayırlı doğumlar dileniyor ve hem özel hem de profesyonel hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

Kaynak: rss