Alişan'ın Doğum Gününe Yeğenlerinden Sürpriz

Şarkıcı Alişan, 2021 yılında kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybetmesinin ardından doğum gününü kutlamıyor. Ancak, yeğenleri Eyşan ve Ceylan, bu yıl sürpriz bir doğum günü partisi düzenleyerek amcalarını duygulandırdı.

12 Temmuz 2024 TV Yayın Akışı: Bu Akşam Hangi Diziler Var? 12 Temmuz 2024 TV Yayın Akışı: Bu Akşam Hangi Diziler Var?

Eyşan ve Ceylan, gece yarısı ellerinde pasta ile Alişan'ın evine gittiler. Amcalarının doğum gününü kutlamak isteyen yeğenler, Alişan'ı oldukça şaşırttı ve duygulandırdı. Alişan, yeğenlerini bir an olsun yalnız bırakmayarak bu özel anları sosyal medya hesabında paylaştı.

Alişan'ın Duygusal Sözleri

Alişan, doğum günü mesajında, "Beni bilen biliyor... Ben doğum günümü kutlamıyorum kardeşim gittiğinden beri ama adettendir diyerek aile içinde sadece 'iyi ki doğdun' diyecek kadar bir minik doğum günü tebriği yapıyoruz... Dün gece Eyşan'ım 12'de bana sürpriz yaptı. Bugün de yavrularım sabah bir pastayla geldiler... Varlıklarına ne kadar şükretsem az. Kutlayan, iyi dileklerde bulunan herkese tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma teşekkür ediyorum... İyi ki varsınız... Evet bende inanamıyorum ama 48 bugün itibariyle bitip 49'dan gün almış bulunmaktayım :)" sözleriyle duygularını ifade etti.

Alişan, paylaşımında hayatın önemine değinerek, "Hayat son nefesine kadar şükürle ve mücadeleyle geçiyor ve geçecek... Önemli olan bu uzun gibi görünen ama çok kısa olan hayatta güzel şeyler yapıp, güzel dostluklar biriktirmek ve arkandan güzelliklerinin konuşulması... Bu kadar basit aslında..." ifadelerini kullandı.

Alişan'a Teşekkürler

Alişan, varlığına sebep olan kişilere ve hayatını güzelleştirenlere teşekkür ederek, "Benim varlığıma sebep olan önce Allah'a sonra anneme ve babama, hayatımı güzelleştiren eşime ve çocuklarıma, canlarım Eyşan'ım ve Ceylan'ıma, aileme, dostlarıma, arkadaşlarıma ve beni bu mesleğe atıldığım ilk günden son günüme kadar yalnız bırakmayan yaşadığım her şeyin sebebi sevenlerime çok teşekkür ederim... İyi ki varsınız... Allah'ım eksikliğinizi hiçbir zaman göstermesin... Gidenlerin ve bugünden itibaren hiç olmayacakların da Allah yolunu açık etsin..." dedi.

Kaynak: rss