Fenerbahçe'nin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine Mazbataları Verildi

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda 16 bin 464 oy alarak üst üste üçüncü kez başkan seçilen Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri, düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.

Mazbata Töreni Gerçekleştirildi

Başkan Ali Koç, Kongre Başkanlık Divanına seçilen Vefa Küçük ve yeni Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu mazbata töreni kulüp binasında gerçekleştirildi.

İtiraz Dilekçesi Gelmedi

Törenin açılış konuşmasını yapan Kongre Divan Başkanı Vefa Küçük, Ali Koç ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyerek, "Seçim sonuçları kesinleşti. Hiçbir itiraz dilekçesi gelmediği için seçilen başkan ve yönetim kurulu üyelerine mazbatalarının verilmesi gerekiyor" dedi.

Başkan Koç: "İşlerimiz Şimdi Başlıyor"

Mazbata töreninde kısa bir konuşma yapan Başkan Ali Koç, "Fenerbahçe camiası için güzel bir seçim süreci daha sonuçlandı. Beni ve arkadaşlarımı en çok sevindiren konu 47'de 47 yaptık. Hiçbir sandıkta fire vermemişiz. Ancak katılımın düşük olması beni üzdü. Esas şimdi işlerimiz başlıyor" dedi.

Mazbatalar Verildi

Konuşmaların ardından Kongre Başkanlık Divanına seçilen Vefa Küçük, Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyelerine tek tek mazbatalarını verdi.

Lugano Fenerbahçe maçı canlı izle! D Smart Go Fenenerbahçe maçı canlı yayın Lugano Fenerbahçe maçı canlı izle! D Smart Go Fenenerbahçe maçı canlı yayın

Pasta Kesildi

Mazbata töreninin sonunda Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu için hazırlanan pasta kesildi.

Kaynak: rss