AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in Açıklamaları

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından basın açıklaması yaptı. Çelik, en düşük emekli maaşları ve Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görüşmesiyle ilgili soruları yanıtladı.

En Düşük Emekli Maaşları

Çelik, en düşük emekli maaşlarıyla ilgili olarak, "Hükümet, emekli konusunu ele alan bir çalışma yürütüyor. Çalışmalar devam ediyor ve henüz herhangi bir karar alınmadı. Bugün ve yarın da çalışmalar sürecek. Kesin bir karar verilmediği için şu an herhangi bir sonuç paylaşamayız. Orta Vadeli Program çerçevesinde hareket ederek toplumun tüm kesimlerine destek olmaya devam edeceğiz." dedi.

Esad ile Görüşme

Aliağa’nın şeytanı kim? Kim bu Aliağa’daki şeytan iş insanı? Aliağa’nın şeytanı kim? Kim bu Aliağa’daki şeytan iş insanı?

Suriye Devlet Başkanı Esad ile Erdoğan'ın görüşmesiyle ilgili olarak Çelik, "Görüşmenin gerçekleşmesi ve yeri konusunda muhataplarımızla mutabakat sağlandıktan sonra bir eylem planı çerçevesinde gerçekleştirilecektir. Şu an için görüşme davetinin yapıldığı bilgisi doğrulanmamıştır. Görüşmenin gerçekleştirileceği yer ve zaman konusunda herhangi bir netlik yoktur." ifadelerini kullandı.

Kaynak: rss