AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Cumhur İttifakı Açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Cumhur İttifakı'nın ülkeyi tehlikelerden korumak ve geleceğe taşımak için kurulduğunu vurguladı.

Cumhur İttifakı'nın Kararlılığı

Çelik, "Cumhur İttifakı, ülkemizi karşı karşıya olduğu tehlikelerden korumak ve geleceğe güçlü bir şekilde taşımak için kurulan bir oluşumdur. Kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Türkiye Yüzyılı Hedefleri

Cumhur İttifakı'nın Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için güçlü siyasetler izleyeceğini belirten Çelik, "Ülkemizi geleceğe taşımak ve milletimize hizmet etmek için güçlü siyasetlere imza atmaya devam edeceğiz." dedi.

Özgür Özel'den Bahçeli'ye: Bizim ittifakımıza katılabilir Özgür Özel'den Bahçeli'ye: Bizim ittifakımıza katılabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Vurgusu

AK Parti Sözcüsü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu konudaki iradelerinin tam olduğunu vurguladı. "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan'ın vurguladığı gibi bu konudaki irademiz tamdır." ifadelerini kullandı.

İttifakın Gücü

Çelik, Cumhur İttifakı'nın ülkenin geleceği için önemine dikkat çekti. "Cumhur İttifakı olarak, ülkemizi geleceğe taşımak ve milletimize hizmet etmek noktasında güçlü siyasetlere imza atmaya devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: rss