A Milli Takım, Portekiz Maçına Hazırlıklara Başladı

2024 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası F Grubu'nda mücadele edecek A Milli Futbol Takımı, ikinci maçı olan Portekiz karşılaşmasına hazırlanıyor. Şu anda Almanya'nın Barsinghausen kasabasındaki kamp merkezinde bulunan milliler, ilk antrenmanlarını bugün gerçekleştirdi.

İspanya İngiltere EURO 2024 final maçı ne zaman, hangi gün? İspanya İngiltere EURO 2024 final maçı ne zaman, hangi gün?

Almanya'da gerçekleşecek olan karşılaşmaya hazırlanan milli futbolcular, Teknik Direktör Vincenzo Montella yönetimindeki antrenmana salonda yenileme çalışmalarıyla başladı. Gürcistan maçında ilk 11'de yer alan oyuncuların salonda çalıştığı antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık olarak gerçekleştirildi.

Basına açık olan antrenmanda diğer oyuncular, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Ardından pas çalışmasıyla devam eden antrenmanda oyuncular, Portekiz maçına hazırlanmak için yoğun bir tempoda çalıştılar.

Milli takımda sakatlığı bulunan İrfan Can Kahveci, antrenmana takımdan ayrı olarak düz koşu yaparak katıldı. Kahveci'nin tedavisine devam edildiği ve milli takımın Portekiz maçında oynayıp oynamayacağı belirsizliğini koruyor.

İlk antrenman, milli futbolcuların Portekiz karşılaşmasına hazırlanmalarında önemli bir adım oldu. Milliler, Avrupa Futbol Şampiyonası'nda başarılı olmak için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: rss